Křemen inženýrství kameny

Křemen inženýrství kameny
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Lianyuxing kámen je jeden z nejlepších Čína křemen inženýrství kameny výrobců a dodavatelů na, zkontrolovat cenu za hromadné křemen inženýrství kameny s námi a získejte zdarma vzorek od nás, nebo nejlepší velkoobchodní cenu a kvalitní módou a horké prodej a křemene inženýrství kameny továrník od nás.

Křemen inženýrství kameny

Zboží no.:LYX-D923

Cena: $35-65 dolarů za m2

Platební podmínky: Akreditivu. T/T

Použití: Komerční, kuchyně, koupelna,

Výrobní kapacita: 50000sheets za měsíc

Křemen pevný povrch se skládá z přibližně 93 % přírodní křemenný povrchu, pigmenty, polyesterových pryskyřic a jiných lepidel. Tyto materiály jsou high-tech systému vibro-hutnění za vakua. Tento exkluzivní proces má za následek non porézní aglomerovaného kamene, který má vzhled přírodního kamene, vápence, žula nebo mramor.

Podrobnosti o produktu:

1) materiál: 93 % přírodního kamene, 7 % pryskyřice a vložte

2) deska velikost: 3000 * 1400 mm

3) Barva: asi 60 barvy pro váš výběr

4) použití: se široce používá pro desky, Kuchyňské desky, pracovní desky, stolové desky, ostrov topy, koupelna marnost topy, topy lavici, bar topy, backsplashes, sprchové kouty, vany obklopuje, zeď dlaľdice, podlahových dlaždic; a také používá pro letiště, metro, nákupní centrum, hotel a tak dále

5) produktu znaky:

1) vysoká tvrdost může dosáhnout 7 Mohs.

2) Resistant poškrábat, opotřebení, šok.

3) vynikající tepelná odolnost, odolnost proti korozi.

4) trvanlivý a bez údržby.

5) životního prostředí přátelské stavebních materiálů.

Výhody z křemene

Křemen povrch je non porézní materiál, proto nebude skvrna, mramoru nebo žuly a to nebude pokřivení nebo vypálit jako jiné pevné plastové povrchy. Na rozdíl od mramoru Quartz povrch je prakticky nemožné nuly a je tvrdý jako žula. Bez ohledu na jeho tvrdý a non porézní povrch Quartz povrchu se podaří zachovat určitou míru ohybu, tedy Quartz povrch nebude čip nebo zlomit.

1) bezúdržbové.

Díky jeho fyzikální vlastnosti Quartz povrch je pouze bezúdržbový materiál na trhu. Vzhledem k tomu, že křemen plochy odolné skvrny, je snadné čištění s mýdlem a vodou nebo mimoburzovní vysavač jako Windex. Obtížná místa budou odebrány namáčení oblast s mimoburzovním čistič pro maximálně 10 minut a pak proplach důkladně, na rozdíl od mramoru, Quartz povrch nevyžaduje použití těsnění nebo impregnators. Na rozdíl od ostatních plastů, které vyžadují brusná odstranit škrábance a skvrny struktura povrchu křemenných zůstává nedotčena, jak je vyčistit.

2) více aplikací

Křemen plochy lze vyrobit do mnoha tvarů, takže je žádoucí alternativa k přírodní kámen v domy, podniky, nová výstavba a rekonstrukce projekty. Lze použít při výrobě dlaždic, Kuchyňské desky, sprchové kouty, koupelnové desky, dřezu topy, interiérové obklady, kroky, podlah a nábytku.

3) barevné schéma

Křemen povrch je vyroben pomocí různých kameniva a písků. Mezi nejčastější agregáty použité jsou křemen plochy, žulové čipy a recyklované sklo. Počítače pozorně sledovat výrobní proces pro křemen plochy, poskytuje konzistenci barvy a textury. Barvy mohou být duplikována umožňující samostatné výrobní dávky odpovídající předchozí objednávky. Kromě toho Quartz povrch lze vyrábět v obrovské škále barev. Každý výrobce má své barvy.

4) ekologicky citlivé

Křemen povrch je jedním z nejvíce ekologicky citlivých materiálů pro domácí spotřebu. To se skládá z 93 % přírodních materiálů, včetně recyklované sklo a recyklovaný kámen.

5) balení:

Každý kus má PET filmu kryt na všech listech povrchu, obvykle, 25pcs se balí na paletu, pak lepenky chránit všechny strany, posilovat s popruhy.

6) Záruka: jeden rok

7) dodací lhůta: 15 dnů


Dotaz