Muž z kamenné koupelnové desky

Muž z kamenné koupelnové desky
Chat teď
Podrobnosti o produktu

Lianyuxing kámen je jedním z nejlepších Čína umělých kamenné koupelnové desky výrobci a dodavateli, Vítejte na kontrolu cenu za hromadné umělých kamenné koupelnové desky s námi a získejte zdarma vzorek od nás, nebo nejlepší velkoobchodní cenu a kvalitní módou a horké prodej a umělých továrník desky kamenné koupelny od nás.

Popis výrobku

Muž z kamenné koupelnové desky

Funkce

1. vysoká tvrdost, super odolný proti opotřebení

Křemen kamenný povrch může být tvrdost Mohs stupňů, je vyšší než běžné přírodní mramor, umělý kámen postroje. Nástroje jsou obvykle schopny poškrábání a odření. Tuto funkci lze dobře použít, nákupní centra, letiště, kancelářských budov, stanic a dalších místech.

2: neomezené škále barev, stylu originalitu

Křemenný kámen má silné schopné inovace. A přitom stále kontinuální designu a vyvíjet v souladu s moderní estetické barevné odrůdy kameny, aby odpovídaly potřebám moderního designu a prostředí člověka vysoce kvalitních požadavků.

3: antimikrobiální, protectenvironment

Křemenný kámen potopit téměř nulovou nasákavost, účinně zabránit chov bakterií: povrch je velmi husté, druhý barevný kapalné látky (čaj, sojová omáčka, kávy, atd.) nenechá stopy na povrchu; Čištění vody může být jasná, jako jsou nové čisté.

4: žádné záření, žádné poškození

Křemene jsou součástí přírodních křemene a pryskyřice, obsahovat radioaktivní materiál. A celá produkce se nestane chemické reakce. Tak, že neexistuje žádné záření, nic zlého člověka.

5: kyselinovzdorné alkalických výkon.

Křemenný kámen zahrnoval 93 % křemene kamene, takže to není reakce na kyselina base. A umět lépe ochránit výrobek čerstvé po dlouhou dobu.

6: vysokoteplotní výkon

Kamenné struktura křemene je stabilita. Při vysoké teplotě není snadné deformace, oblouk, praskla a tak ne.

7: zpracování výkon

Křemenný kámen má výkon dobré zpracování, přesnost zpracování a splétání může být různých tvarů pro moderní požadavky vysoké kvality života.

Balení: Karton s pěnou, stojí pak zabalené s dřevěným rámem.


Dotaz